Stavební práce od 6.6.2022 a obslužnost autobus. zastávek

Stavební práce od 6.6.2022 a obslužnost autobus. zastávek

Aktuální informace:

Od pondělí 6.6.2022 bude průjezd obcí od Chrudimi (ulice Branecká) směrem na Nabočany povolen. Provoz bude v režimu "Projíždíte stavbou" a omezena rychlost na 30 km/hod. Od pondělí bude uzavřena silnice od křižovatky před bytovkami směrem ke hřbitovu. Na silnici od křižovatky s I/17 po zařízení staveniště Instavu (stará náves) budou probíhat stavební práce na kanal. přípojkách a propojení hlavního řádu s větví C (práce v roce 2021).

Autobusy:

Původní plánované přemístění zastávky zpět z hlavní silnice ke Kostelu se konat nebude. Zastávka "u Kostela" bude i nadále přesunuta na hlavní silnici. Do konce školního roku obec zajistí dozor na přechodu na silnici I/17. Zastávka bude přesunutu zpět ke Kostelu až při zahájení stavebních prací na opravě silnice I/17 a uložení kanalizace, kdy bude silnice I/17 od křižovatky k Alukovu po konec obce směr Chrudim úplně uzavřena. Předpoklad zahájení prací je polovina července a konec uzavírky se předpokládá začátkem listopadu. Důvodem nepřesunutí je obslužnost městské části Topol, kdy by se musel autobus zpět točit do Topole.

Konkrétní informace o uzavírce I/17 Vás budeme včas informovat.

Děkuji za respektování stavebních prací v obci.

Vytvořeno: 3. 6. 2022
Poslední aktualizace: 3. 6. 2022 10:56