Obsah

Uzavírka silnice III/3583

Typ: ostatní
Od dnešního dne 12.9.2023 probíhá poslední etapa opravy silnic III. tříd v naší obci.

Bez ohlášení, dosti narychlo, se rozjela poslední etapa oprav silnic III. tříd v naší obci.  Od dnešního dne se frézuje druhá polovina vozovky od křižovatky na I/17 po hřbitov. Prosím dodržujte jednosměrnou jízdu obcí tak, aby nedocházelo k defektům a uzavírka proběhla v poklidu. Jedná se o poslední část oprav, která by měla skončit 30.9.2023, kdy se budou pokládat nové asfatlové vrstvy v celé polovině vozovky. Vjezdy do nemovitostí budou dosypány R-materálem,  chodníky budou po většinu nedotčeny,  krom lokálních oprav a narovnání silničních obrubníků. Pohyb by tak neměl být zásadně omezen. V případě potřeby využijte chodník na druhé straně komunikace. 

Věřím, že posledních 18 dní vydržíme a budeme se těšit z nových povrchů v obci. 

Hezký zbytek dne.

Havránek


Vytvořeno: 12. 9. 2023
Poslední aktualizace: 12. 9. 2023 9:04
Autor: Správce Webu