Informace o plánovaných uzavírkách komunikací v obci

omezeníInformace o plánovaných uzavírkách komunikací v obci

Od 28.února bude úplně uzavřena silnice III/3584 Branecká až do finálních úprav, tzn min. do konce září. Vjezd bude umožněn pouze autobusům a místním rezidentům. Pro "tranzit" bude tato silnice uzavřena. Stavební práce nebudou probíhat na celém úseku najednou, ale lokálně po částech, tudíž se k nemovitostem po většinu doby dostanete.  Pouze pokud budou stavební práce probíhat zrovna u Vašeho domu, budete dopravně omezeni.

Dále od 7.4. bude uzavřena silnice III/3583 po křižovatku u "bytovek"a následně III/3585 směr na Nabočany.  Omezení bude platit minimálně 2 měsíce. Stavební práce nebudou probíhat na celém úseku najednou, ale lokálně po částech, tudíž se k nemovitostem po většinu doby dostanete.  Pouze pokud budou stavební práce probíhat zrovna u Vašeho domu, budete dopravně omezeni.

Zhotovitel by s Vámi měl veškeré postupy výstavby konzultovat, pokud ne, pište mi, nebo volejte přímo hlavnímu stavbyvedoucímu - tel.: 723 303 554.

Děkuji za pochopení!

Vytvořeno: 8. 2. 2022